فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

ای یه داستان کوتاه زیباست  چشمک                                                 

این داستانو بخونید وپند بگیرید ودر زندگی از روش بیان شده برای آرامش در زندگی استفاده کنید.لبخند

 

 

 


اخیرا به منظورانجام تعمیرات در خانه ام ،یک لوله کش استخدام کردم.تنها پس از یک روز کاری،پنچرشدن یکی از چرخ های خودروی اوباعث شد تا چند ساعت زمان کاری خود را از دست بدهد،پس از آن دریل برقی او سوخت وسپس وانت قدیمی او روشن نشد!همان طوری که او را به خانه اش می رساندم، او مانند یک سنگ، ساکت وبی حرکت نشسته بود.

هنگامی که به منزل او رسیریم،از من دعوت کردتا با خانواده اش آشنا شوم. همان طوری که به سوی در ورودی خانه می رفتیم، او پای یک درخت کوچک کمی مکث کرد و انتهای شاخه اش را با دو دست گرفت؛او به طور حیرت انگیزیدگدگون شد!صورت آفتاب سوخته ی وی با خنده ای شگفت؛او دو فرزند کوچکش را محکم در آغوش گرفت و همسرش را بوسید.

به هنگام خداحافظی ،او مرا تا اتومبیلم همراهی نمود.هنگامی که مااز آن درخت عبور کردیم ،از روی کنجکاوی از او درباره ی کاری که با آن درخت انجام داده بود پرسیدم واو پاسخ داد:

«آه ،آن را می گویی؟ آن درخت مشکلات من است!می دانی ، من نمی توانم مشکلات شغلی ام را از بین ببرم ، امااز یک چیز مطمئنم؛ آن مشکلات متعلق به منزل ،همسر و فرزندانم نیستنند. پس هرشب قبل از ورود به خانه ،آنها را به درختی که دیدی می آویزم و صبح به هنگام رفتن سر کار مجددا آنها را بر می دارم، دیگر آنهابه سنگینی ای که شب قبل بودند نیستند!»موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩۳/۱٢/۱٤ | ۸:٤۸ ‎ب.ظ | نویسنده : سمانه نقره ای | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.